SEMINAR VEDSKE EKOLOŠKE POLJOPRIVREDE I URBANOG VRTLARSTVA

ORGANIZATORI

GLOBALNA ZEMLJA SVJETSKOG MIRA

SAVEZ ZA TRANSCENDENTALNU MEDITACIJU

UDRUGA ZA HRVATSKO SAVRŠENO NASELJE “AKRAM”

ARHITEKTONSKI FAKULTET U ZAGREBU

Seminar 27.-29. rujna 2019.

VEDSKA EKOLOŠKA POLJOPRIVREDA I
URBANO VRTLARSTVO

Unaprjeđenje zdravlja zemljišta, čovjeka i okoliša

Predavač: dr. PETER SWAN
s Mahariši europskog istraživačkog sveučilišta
i Instituta za vedsku poljoprivredu
 Vlodrop, Nizozemska

Arhitektonski fakultet, Zagreb, A. Kačića Miošića 26, petak 27. rujna 2019. u 19 h

U okviru svjetske turneje dr. Peter Swan će od 27. – 29. rujna održati seminar vedske ekološke poljoprivrede i urbanog vrtlarstva i u Zagrebu.

Znanje koje donosi dr. Swan kod svih polaznika, stručnjaka i laika, stvara oduševljenje i entuzijazam.

To oduševljenje dolazi iz dubokog uvida u suštinsku, cjelovitu vrijednost inteligencije prirode. Time sve postaje razumljivo, jednostavno i lako primjenjivo.

S puno manje rada i novčanih ulaganja vedska ekološka poljoprivreda daje:
veće prinose, bolju kakvoću uroda, manje korova i štetočina, manje bolesti i trajno poboljšanje kvalitete zemljišta.

Dr. Swan će iznijeti i znanje o oživljavanju osam prakriti – 8 osnovnih vrijednosti inteligencije prirode u zemljištu, plodovima i ljudskoj fiziologiji. Na taj način ostvarilo bi se i savršeno zdravlje.

Tijekom tečaja steći ćemo uvide u ohrabrujuću sintezu drevnih i suvremenih saznanja, toliko važnih za današnje uvjete i potrebu za boljom kvalitetom života.

Znanje je vrlo praktično, lako usvojivo i primjenjivo u svim uvjetima, od tegli i žardinjera do najvećih plantaža.

PROGRAM SEMINARA – program-seminara-zg.docx

Seminar započinje pregledom tema u petak 27.09.2019. g. 19.00 – 21.00 sat. Nastavlja se u subotu 28. i nedelju 29.09. od 10.30 do 17.30 s pauzama za ručak od 12.30-14.00h.

Cijena:

400 kuna za zaposlene osobe, članove Saveza za TM (za ne članove Saveza za TM 500 kuna)

300 kuna za nezaposleme osobe, studente i umirovljenike, članove Saveza za TM (za ne članove Saveza za TM 400 kuna)

Plaćanje:
Isključivo uplatom na bankovni račun:
Savez za Transcendentalnu meditaciju
Broj računa: HR2423600001101421358
Poziv na broj: 600-Vaš OIB
Svrha: Seminar Vedske poljoprivrede
Banka: Zagrebačka Banka

Prijave

Popunjavanjem prijavnog lista i uplatom kotizacije na gore navedeni račun Vaša prijava je važeća. Ukoliko imate dodatnih pitanja nazovite 098 394 820 (Mladen Antišin).

PRIJAVNI LIST

Srdačan pozdrav i sve najbolje!

Molimo Vas, ukoliko možete, da proslijedite ovu informaciju svim svojim prijateljima !!!