OSNOVAO

ORGANIZATORI

GLOBALNA ZEMLJA SVJETSKOG MIRA

SAVEZ ZA TRANSCENDENTALNU MEDITACIJU

UDRUGA ZA HRVATSKO SAVRŠENO NASELJE “AKRAM”

ARHITEKTONSKI FAKULTET U ZAGREBU

Seminar 27.-29. rujna 2019.

VEDSKA EKOLOŠKA POLJOPRIVREDA I
URBANO VRTLARSTVO

Unaprjeđenje zdravlja zemljišta, čovjeka i okoliša

Predavač: dr. PETER SWAN
s Mahariši europskog istraživačkog sveučilišta
i Instituta za vedsku poljoprivredu
 Vlodrop, Nizozemska

BESPLATAN UVODNI DIO: PETAK 27.09.2019. u 19:00 do 21:00 h

Arhitektonski fakultet, Zagreb, A. Kačića Miošića 26, petak 27. rujna 2019. u 19 h

U okviru svjetske turneje dr. Peter Swan će od 27. – 29. rujna održati seminar vedske ekološke poljoprivrede i urbanog vrtlarstva i u Zagrebu.

Znanje koje donosi dr. Swan kod svih polaznika, stručnjaka i laika, stvara oduševljenje i entuzijazam.

To oduševljenje dolazi iz dubokog uvida u suštinsku, cjelovitu vrijednost inteligencije prirode. Time sve postaje razumljivo, jednostavno i lako primjenjivo.

S puno manje rada i novčanih ulaganja vedska ekološka poljoprivreda daje:
veće prinose, bolju kakvoću uroda, manje korova i štetočina, manje bolesti i trajno poboljšanje kvalitete zemljišta.

Dr. Swan će iznijeti i znanje o oživljavanju osam prakriti – 8 osnovnih vrijednosti inteligencije prirode u zemljištu, plodovima i ljudskoj fiziologiji. Na taj način ostvarilo bi se i savršeno zdravlje.

Tijekom tečaja steći ćemo uvide u ohrabrujuću sintezu drevnih i suvremenih saznanja, toliko važnih za današnje uvjete i potrebu za boljom kvalitetom života.

Znanje je vrlo praktično, lako usvojivo i primjenjivo u svim uvjetima, od tegli i žardinjera do najvećih plantaža.

PROGRAM SEMINARA – program-seminara-zg.docx

Seminar započinje pregledom tema u petak 27.09.2019. g. 19.00 – 21.00 sat. Nastavlja se u subotu 28. i nedelju 29.09. od 10.30 do 17.30 s pauzama za ručak od 12.30-14.00h.

Cijena:

400 kuna za zaposlene osobe, članove Saveza za TM (za ne članove Saveza za TM 500 kuna)

300 kuna za nezaposleme osobe, studente i umirovljenike, članove Saveza za TM (za ne članove Saveza za TM 400 kuna)

Plaćanje:
Isključivo uplatom na bankovni račun:
Savez za Transcendentalnu meditaciju
Broj računa: HR2423600001101421358
Poziv na broj: 600-Vaš OIB
Svrha: Seminar Vedske poljoprivrede
Banka: Zagrebačka Banka

Prijave

Popunjavanjem prijavnog lista i uplatom kotizacije na gore navedeni račun Vaša prijava je važeća. Ukoliko imate dodatnih pitanja nazovite 098 394 820 (Mladen Antišin).

PRIJAVNI LIST

Srdačan pozdrav i sve najbolje!

Molimo Vas, ukoliko možete, da proslijedite ovu informaciju svim svojim prijateljima !!!

Tečaj Maharishi Yoga asana

SAVEZ ZA TRANSCENDENTALNU MEDITACIJU HRVATSKE Tečaj Maharishi Yoga asana Tečaj vode dr.med Mladen Antišin iz Zadra i dr. Aleksandra Sanader iz Beograda Uživo preko online platforme Zoom Od 03.04.2021. do

( opširnije... )