OSNOVAO
MAHARISHI
MAHESH YOGI

SVAKODNEVNA ONLINE REDOVITA ZAJEDNIČKA MEDITACIJA NA GLOBALNOJ RAZINI, SVAKO JUTRO U 7:30, POPODNE U 18:30 – nakon koje slijedi prigodno predavanje

Transcendentalna meditacija

Dragi meditanti !

Obzirom na postojeću situaciju i zabrane okupljanja više osoba na istom mjestu komunicirati ćemo preko SKYPE, ZOOM ili MEET internet veze.

Svi sastanci, tečajevi i uvodna predavanja iz tehnike TM idu ubuduće preko SKYPE, ZOOM ili MEET internet veze.

UVELI SMO SVAKODNEVNU jutarnju i popodnevnu zajedničku meditaciju i prigodno predavanje na razini cijele HRVATSKE.

Ujutro u 7,30h

Poslijepodne u 18,30 nakon koje slijedi prigodno predavanje

te ste dobrodošli za uključenje na Zoom konekciju KLIKOM NA LINK:

LIJEP POZDRAV!

Mladen Antišin dr.med.

Predsjednik Saveza za TM, Nacionalni direktor za TM Hrvatske

Tečaj Maharishi Yoga asana

SAVEZ ZA TRANSCENDENTALNU MEDITACIJU HRVATSKE Tečaj Maharishi Yoga asana Tečaj vode dr.med Mladen Antišin iz Zadra i dr. Aleksandra Sanader iz Beograda Uživo preko online platforme Zoom Od 03.04.2021. do

( opširnije... )