OSNOVAO
MAHARISHI
MAHESH YOGI

Međunarodni ljetni tečaj produbljenih meditacija – Divčibare, ljeto 2019.

Divčibare

Nakon odličnog iskustva s tečaja TM-sidhi tehnika 2016.god i nekoliko skupova svjetskog mira poslije toga na istome mjestu, te nakon brojnih upita ostalih naših članova, i ove godine vodimo sve naše zainterane članove, i sidhe i meditante, na

Međunarodni ljetni tečaj produbljenih meditacija

Divčibare, ljeto 2019.
od 16.7. do 28.7.2019.

s velikom godišnjom proslavom Guru pūrnime i
s panjća karmom i drugim tretmanima Maharishijevog ayurvede i
s Maharishijevom tretmanima svjetlošću dragulja (MLG – 23. do 28. srpnja)

Tečaj počinje proslavom praznika Guru pūrṇimā, tradicionalno najpovoljnijeg dana u godini.

• Za sve vas koji želite dio svojih ljetnih godišnjih odmora iskoristiti za pravi dubinski odmor, u optimalnim uvjetima za naše programe zajedničkih produbljenih meditacija
  • a posebno za vas koji jedino preko ljetnih praznika imate godišnje odmore i koji ste već i sami pokazali veliki interes za slične tečajeve

organiziramo zajedničku pripremu i odlazak na ovaj skup.

Tečaj se održava u Hotelu „Pepa“, objekt Konačište, Divčibare, Srbija

Divčibare

Konačište je izdvojeni objekt i CIJELI ovaj objekt koristit će se samo za potrebe našeg skupa.

Očekuje nas kvalitetna vegeterijanska hrana i ljubazno osoblje, sa čistim i urednim sobama i salama za vježbanje. U neposrednoj blizini je izvor zdrave pitke vode, poznate po optimalnoj količini magnezija, koja se ovdje crpi iz dubine 100 m. A tu su i lijepi tereni za šetnju.

Nadmorska visina objekta je oko 1000 metara, što je u ovim toplim ljetnim danima odličan ambijent za ovakvu vrstu programa.

Divčibare su, zahvaljujući fenomenu ruže vjetrova i nadmorskoj visini, još davne 1932. godine proglašene za zračno i klimatsko liječilište. Istraživanja su pokazala da se organizam u ovakvim uvjetima 4 puta brže oporavlja.

Tema tečaja: “Maharišijev program za ostvarenje nepobjedivosti za svaku naciju” i tehnologija za iskustvo najdublje stvarnosti  života. Poseban program predviđa se za mlade od 10 do 16 godina.

Osim tečaja produbljenih meditacija, kao posebna pogodnost ovog skupa bit će i mogućnost uzimanja

• Maharishijevi tretmani svjetlošću dragulja u razdoblju 20. do 28.7.2018.

Ove tretmane, koji u uvjetima produbljenih meditacija imaju još mnogo jači učinak, vodit će licencirani stručnjaci  Ivanka Šljivić i njen suprug Kristin Arnbjӧrnsson, koji dolaze s Islanda i koji su takođe višedecenijski učitelji TM-a i dugogodišnji sudionici programa Puruša i Božanska majka.

• Maharishijev ayurved’: panjća karma i drugi tretmani koje  vode licencirani stručnjaci za Maharisijevog ayurvedu, Srđan Bajalica i Slavojka Josić a možda se priključi i Željko Vučković.

Cijene tečaja:

Za sudionike iz Hrvatske, ukupni troškovi za tečaj produbljenih meditacija
s punim pansionom u Hotelu „Pepa-Konačište“,  u EUR-ima:

Soba12 dana9 dana7 dana5 dana3 dana2 dana
1/4 četverokrevetna3002301951459065
1/3 trokrevetna3152502051559568
1/2 dvokrevetna33026021516010072
1/1 jednokrevetna450360295220140100

Za sudionike koji žele smještaj u susjednom objektu, Hotel „Pepa“, cijena u jednokrevetnoj sobi je 57 EUR/dan, a u dvokrevetnoj sobi 45 EUR/dan po osobi.

Molimo vas, međutim, da se prijavite čim prije, dok još ima slobodnih mjesta.

Prijave na:

• voditelj Darko Peček, e-pošta dpecek3@gmail.com, telefon: 091-4305 730
  • ili Savez za TM, e-pošta: ured@tm-savez.hr, telefon: 091-2441 570

Nakon ove pretprijave dobit ćete još detaljne upute, cjenike (čim stignu) i obrasce za prijavu i sve dodatne informacije, kao i putne informacije uz mogućnosti organizacije zajedničkog odlaska i sve ostalo što vam može zatrebati. S ovom prvom prijavom mjesto ćemo vam rezervirati, a nakon
završenog postupka prijave rezervacija će biti potvrđena.

MOLIMO PROSLIJEDITE OVAJ POZIV SVIM VAŠIM PRIJATELJIMA MEDITANTIMA

Jai Guru Dev.

Voditelj: Učitelj TM tehnike Darko Peček
Mobitel: +385 91 430 5730

Datum i vrijeme održavanja
16/07/2019 - 28/07/2019 u 00:00 h

Hotel Pepa, objekt Konačište

Učitavanje mape...

Jadranko Miklec

Na rubu znanosti – Transcendentalna meditacija

Mladen Antišin dr. med.

HALO DOKTORE – gost Mladen Antišin, dr. med.

David Linch

18 MILLION AMERICANS MEDITATE