Vikend produljenih meditacija i cjelovitog znanja za žene, 21. do 23. prosinca

Drage meditantice, sidhe i učiteljice,

Pozivam vas na vikend produljenih meditacija i cjelovitog znanja u TM centar Zagreb na Zelenom trgu 2.

Tema ovog vikend tečaja za žene je savršeno zdravlje.
Početak je u petak 21. 12. u 16 sati, družit ćemo se cijelu subotu, te ćemo taj dan na večer imati i proslavu punog mjeseca na kojoj će nam se pridružiti i drugi meditanti, učitelji i sidhe, a u nedjelju ćemo nakon ručka imati Skype sastanak za žene s našom Raj Rajeshwari Monom.

Možete se, ako želite, predbilježiti za ručak u subotu i nedjelju, a za večernji obrok ponesite nešto sa sobom.

Ne zaboravite ponijeti udobnu odjeću za meditaciju i joga asane, prostirku za asane, svoju omiljenu dekicu, jastučić.

U ugodnom ženskom društvu uronit ćemo u cjelovito znanje i potpuno se opustiti, osvježiti i odmoriti.

Prethodna prijava je obavezna, najkasnije do četvrtka.
Za prijave i sva ostala pitanja obratite se, molim, na email sanda.itey@tm.org ili telefon 0923201865.

Cijena je 200 kn, a uplate se vrše na račun Saveza za TM.
Podaci za uplatu :
Savez za TM, Zeleni trg 2, 10000 Zagreb
Svrha plaćanja : ImePrezimeVikend21

Dobro došle!

POSJET BRAHMASTHANU INDIJE Od 11.01.2021. – 01.02.2021.

Maharishi je nazvao Brahmasthan najsvetijim od svih svetih mjesta u Indiji.
Dođite i uživajte u :
– Nezaboravnom iskustvu svakodnevnog recitiranja uživo Maharishijevih Vedskih Pandita.
– Dubokoj unutarnjoj tišini koja dolazi iz produžene prakse TM-a i TM Sidhi programa u izuzetno čistoj i smirenoj atmosferi
– Vrlo širokom opsegu Maharishijevih predavanja uključujući i neka posebna predavanja koja nigdje drugdje nisu dostupna
– Boravku u komfornim objektima koji su potpuno u sladu sa Maharishijevom Sthapatya Vedom
– Organskoj ayurvedskoj Indijskoj hrani