TM Savez

Neprofitna udruga

Vikend produljenih meditacija i cjelovitog znanja za žene, 21. do 23. prosinca

Drage meditantice, sidhe i učiteljice,

Pozivam vas na vikend produljenih meditacija i cjelovitog znanja u TM centar Zagreb na Zelenom trgu 2.

Tema ovog vikend tečaja za žene je savršeno zdravlje.
Početak je u petak 21. 12. u 16 sati, družit ćemo se cijelu subotu, te ćemo taj dan na večer imati i proslavu punog mjeseca na kojoj će nam se pridružiti i drugi meditanti, učitelji i sidhe, a u nedjelju ćemo nakon ručka imati Skype sastanak za žene s našom Raj Rajeshwari Monom.

Možete se, ako želite, predbilježiti za ručak u subotu i nedjelju, a za večernji obrok ponesite nešto sa sobom.

Ne zaboravite ponijeti udobnu odjeću za meditaciju i joga asane, prostirku za asane, svoju omiljenu dekicu, jastučić.

U ugodnom ženskom društvu uronit ćemo u cjelovito znanje i potpuno se opustiti, osvježiti i odmoriti.

Prethodna prijava je obavezna, najkasnije do četvrtka.
Za prijave i sva ostala pitanja obratite se, molim, na email sanda.itey@tm.org ili telefon 0923201865.

Cijena je 200 kn, a uplate se vrše na račun Saveza za TM.
Podaci za uplatu :
Savez za TM, Zeleni trg 2, 10000 Zagreb