Proslava Guru Purnime u TM centru Zagreb, utorak, 16.07.2019. u 19.30 h

Maharishi

Dragi  prijatelji – učitelji tehnike TM, sidhe i meditanti tehnike TM,

Pozivamo vas na proslavu Dana učitelja – Guru Purnimu, koju tradicionalno slavimo svake godine u srpnju, na dan punog mjeseca – simbola punine znanja koju smo dobili od naše vječne Tradicije Učitelja.

Proslava će se održati:

u utorak, 16.07.2019. u 19:30
u prostorijama STM na Zelenom trgu 2

Uz kraći prigodni program i zajedničku meditaciju uživat ćemo u svečanoj torti, kao i raznim delicijama, sokovima i slično koje ponesite sa sobom kao vlastiti doprinos proslavi.

Svi ste srdačno pozvani, a sidhe pozivamo da dođu na zajednički TM-sidhi program u 17:45.Vaš Odbor za proslave.

Vaš Odbor za proslave.

Jai Guru Dev

POSJET BRAHMASTHANU INDIJE Od 11.01.2021. – 01.02.2021.

Maharishi je nazvao Brahmasthan najsvetijim od svih svetih mjesta u Indiji.
Dođite i uživajte u :
– Nezaboravnom iskustvu svakodnevnog recitiranja uživo Maharishijevih Vedskih Pandita.
– Dubokoj unutarnjoj tišini koja dolazi iz produžene prakse TM-a i TM Sidhi programa u izuzetno čistoj i smirenoj atmosferi
– Vrlo širokom opsegu Maharishijevih predavanja uključujući i neka posebna predavanja koja nigdje drugdje nisu dostupna
– Boravku u komfornim objektima koji su potpuno u sladu sa Maharishijevom Sthapatya Vedom
– Organskoj ayurvedskoj Indijskoj hrani